Створюючи інтер'єр свого помешкання, ми хочемо зробити його стильним, сучасним, красивим... Але важливо, щоб воно залишилося затишним і зручним. Ось декілька помилок, які руйнують затишок нашої оселі.
Фігурки, коробочки, статуетки, вазочки ... Якщо ви зібрали велику колекцію маленьких сувенірів, відведіть для них окремий стелаж. Розставлені по всій кімнаті маленькі штучки створюють відчуття безладу та ускладнюють прибирання. Безжально позбавляйтеся від поламаних речей: вважається, що вони несуть у собі негативну енергетику.
Затишок має на увазі зручність. Складені в величезну вежу коробки, неосяжний пакет з пакетами та сумками, пластикові контейнери з речами посеред кімнати, нерозібраний чемодан ... Всі ці дрібниці створюють в будинку непотрібну суєту та доставляють незручності.
Навіть якщо ви працюєте вдома, не перетворюйте будинок на філію офісу. За межами особистого кабінету, офісні меблі, папки, ящики і картотеки виглядають чужерідно та незграбно.
Будинок-барахолка, набитий різнокаліберними речами, привезеними з подорожей, подарованими друзями, придбаними з нагоди, нагадує дівчину, яка одягла все красиве відразу. Не всі дорогі серцю речі вписуються в концепцію інтер'єру, тому іноді ними доводиться жертвувати. Ніхто не пропонує викидати пам'ятні подарунки. Іноді питання вирішується переміщенням з кімнати в кімнату, але часом річ краще прибрати з очей геть.
Пам'ятайте, як в меблевих магазинах іноді розкладають випадкові книги, журнали і пластикові муляжі фруктів, щоб трохи оживити інтер'єр? Найстильніші оздоблення та меблі можуть виглядати, як торговий зал магазину або фотографія в журналі, якщо господар будинку не привносить в нього частинку себе. Кілька фотографій, сувенірів або улюблених книг створюють в будинку атмосферу тепла та затишку.
Знайте, що передпокій - це перше враження про ваш будинок. Приберіть одяг, який не носите, і зайве взуття. Прикрасьте передпокій картиною або вазою. Нехай ваша гостинність відчувається з порога.
Відкриті полки на кухні, які так люблять дизайнери і хоум-блогери, на ділі перетворюються на магніт для пилу, змішаного з липким жиром. Жодна витяжка не усуне цю проблему остаточно. Навіть якщо у вас в колекції ціла батарея красивих баночок і коробочок для круп і спецій, а також витонченого кухонного інвентарю, добре подумайте, перш ніж встановлювати відкриті полиці.
Фіранки, римські штори, жалюзі ... Сучасний ринок товарів для дому пропонує величезний вибір «одягу для вікон» на будь-який смак. Навіть якщо вам не заважає сонячне світло та цікаві погляди, задумайтеся над оформленням вікна.
«Зелені друзі» створюють затишок тільки тоді, коли виглядають доглянутими і акуратними. Засохле листя, горщики з подряпинами та сколами, тріснуті блюдця зі слідами вологої землі ... Слідкуйте за кімнатними рослинами, і вони обов'язково порадують вас цвітінням і буйною зеленню!
Пам'ятайте, як відчувши якийсь знайомий аромат, ви відразу ж занурювалися в спогади? Наш нюх міцно пов'язаний з розумовим процесом і асоціаціями, тому не варто нехтувати його роллю. Регулярно виносьте побутові відходи, викидайте несвіжу їжу з холодильника і придбайте спеціальний уловлювач неприємних запахів для нього, провітрюйте кімнати. Виберіть аромат для будинку, який вам подобається. Нехай, як тільки ви переступаєте поріг, нюх посилає вашому мозку сигнал: Я вдома! Все чудово!
Читайте також: Поширені помилки в дизайні кухонь