Натяжна стеля є однією з найпопулярніших в сучасному ремонті. Але якщо ваш ремонт виконаний в класичному стилі, то натяжна стеля буде не дуже вписуватися в загальний концепт. Для класичного стилю властиво використання штучної ліпнини та галтелів (стельових плінтусів). Чи можна поєднати два цих матеріали?
Можна, але з деякими застереженнями. Щоб стельовий плінтус закріпити спільно з натяжною стелею, необхідно вибирати полегшені моделі з великою шириною. Вузькі плінтуси категорично не підходять для використання з натяжною стелею. Під полегшеними моделями ми маємо на увазі галтелі з пінопласту або полістиролу. Поліуретановий або дерев'яний плінтус для використання не підходять.
Обмеження по вазі пов'язані з тим, що кріпитися плінтус буде тільки до стіни. До полотна стелі плінтус ніяк не закріплюється. Плінтуси клеяться на той же клей, що й при звичайному монтажі. Але варто врахувати кілька моментів.
1. Перед купівлею плінтусів перевірте, що ваша стеля змонтована в площині, без перекосів. На самій стелі цього може бути й не помітно, але при монтажі плінтусів це спливе, і створить море проблем. Найпростіше перевірку зробити за допомогою лазерного рівня.
2. Під час монтажу обов'язково зробіть розмітку: проведіть лінію, по якій будете вирівнювати плінтус. Щоб провести цю лінію акуратно прикладіть плінтус, щоб він трохи торкався полотна стелі. Важливо, щоб він не натискав на нього. Починайте роботу, тільки після того, як скрізь буде орієнтир для плінтуса.
Клеїти плінтус можна як на загрунтовану штукатурку, так і відразу на шпалери. Всі щілини між стіною та плінтусом, а також місця з'єднань найкраще замазати білим акриловим герметиком.
Читайте також: Як демонтувати натяжну стелю